Якщо Ви хочете вчитися за кордоном та здобути справді якісну освіту – звертайтеся до нас і ми з радістю Вам допоможемо.
Фундамент успішного життя
Якщо Ви хочете вчитися за кордоном та здобути справді якісну освіту – звертайтеся до нас і ми з радістю Вам допоможемо.
Наше агентство із задоволенням надасть вам вичерпну інформацію про країни та виші, офіційно визнані лідерами у різних напрямках підготовки фахівців того рівня, якого ви бажаєте досягти.
Що дає програма освіти там?
відточити до досконалості свої навички спілкування та листи англійською мовою;
здобути вищу та другу вищу освіту в кращих ВНЗ;
вивчити підходи до ведення бізнесу у різних країнах;
пройти стажування та отримати посаду у найкращих зарубіжних компаніях;
відвідати найрозвиненіші та найсучасніші країни в Європі;
влаштувати дитині незабутні канікули за кордоном, що дозволяють засвоювати знання в ігровій формі та розвивати навички спілкування англійською мовою;
зрозуміти, що перша та друга вища освіта в Європі може коштувати недорого;
можливість стати громадянином будь-якої країни.
Великобританія
Незважаючи на посилення Британією правил щодо можливості залишитися і працевлаштуватися в цій країні після здобуття вищої освіти, багатьом випускникам все ж таки вдається влаштуватися на роботу в престижні компанії і таким чином закласти фундамент для свого майбутнього.
США
Освіта в США націлена на дуже сильну бізнес-підготовку, маркетинг, журналістику та менеджмент. Особливістю американських університетів є традиційно висока якість навчання та сильний спортивний акцент – спортивні команди та секції при вузах, через які можна отримувати стипендію тим студентам, які займаються спортом.
Канада
До університетів Канади та США можна вступити одразу після школи, у 17 років, але краще вступати до університету через підготовчі програми чи школи, оскільки середній вік іноземних школярів становить 18-19 років, і українські діти є наймолодшими за віком. Завдяки великій українській діаспорі, до українських студентів традиційно дуже добре ставлення, особливо до тих, хто залишається працювати після здобуття освіти. Іноземні студенти, які отримали канадський диплом, одержують дозвіл на працевлаштування від 1 до 3 років. Крім того, протягом навчання в канадському університеті або коледжі дозволяється підробляти до 20 годин на тиждень у навчальний час та повний робочий день під час канікул.
Швейцарія, Італія та Австрія
В Італію переважно їдуть вивчати дизайн та моду, в Австрію – архітектуру, економіку та готельний бізнес. Швейцарія відома якістю підготовки в галузі індустрії гостинності, банківської справи та міжнародних відносин.
Китай
Одним із популярних бюджетних напрямів є Китай. Недорога, хороша, якісна освіта з вивченням англійської та китайської мови коштуватиме 3 000 євро на рік. Враховуючи зростаючий вплив Китаю на світовій арені, знання мови цієї країни може виявитися дуже корисним у майбутньому.
Ірландія
Якщо говорити про альтернативні варіанти, то гарною альтернативою Британській освіті може стати навчання в Ірландії. Ця країна не така популярна серед наших співвітчизників, тому в літніх таборах багато іноземців, які не говорять російською, що важливо для повного занурення у мовне середовище. До того ж здобуття освіти в Ірландії обійдеться набагато дешевше, ніж у Британії. В Ірландії діє спеціальна програма: студенти мають право залишатися в країні протягом року після закінчення ВНЗ – цей час приділяється їм на пошук роботи за фахом.
Польща
У багатьох країнах діють програми фінансування студентів. В основному всі вони націлені на те, що студент, який провчився один семестр власним коштом і зарекомендував себе з кращого боку, отримує грант від університету або міжнародних організацій. Щодо, наприклад, Польщі – то це Вишеградська стипендія, яка дозволяє навчатися абсолютно безкоштовно, плюс студенту компенсуватимуть витрати на проживання.
Німеччина
Економічно сильна Німеччина славиться своїми державними вишами, які пропонують дуже широкий спектр програм. Однак особливість цієї країни полягає в тому, що вчитися, наприклад, на бакалавріаті, можна тільки німецькою мовою – бакалаврату англійською мовою в державних вузах Німеччини немає. Під час навчання у магістратурі вже можна вибирати мову навчання – німецьку чи англійську.
Латвія, Литва, Естонія
Країни Прибалтики охоче приймають українських студентів, надаючи можливість навчання англійською мовою. Вартість освіти не висока, і коливається в межах 3-3,5 тис. євро на рік, причому деякі державні виші пропонують навчання за 1,5 тис. євро на рік. Однак особливістю навчання в країнах Балтії є те, що знайти роботу під час навчання є досить складним. Студентам доводиться бути під опікою батьків, щоб забезпечити себе, на відміну від Польщі, де студенти можуть працювати 24 години на тиждень, стажуватися та заробляти.
Франція
Франція пропонує освіту в галузі фотографії, дизайну, моди. Університети, які пропонують ці напрями переважно приватні і дуже престижні. Є державні університети, такі як Сорбонна, Університет Ніцци, але вони пропонують навчання французькою мовою. Для вступу необхідно пройти тест із французької мови, який можна скласти як в Україні, так і у Франції.
Австралія та Нова Зеландія
Досить нетрадиційні для українців напрями – Австралія та Нова Зеландія. Батьки найчастіше бояться відправляти дітей так далеко. Якість освіти в Австралії та Новій Зеландії дуже висока і не поступається ні британській, ні американській. Раніше відправити дитину вчитися до Австралії було досить клопітно, оскільки необхідно було показати на рахунку студента досить велику суму грошей – близько 24 000 євро. В даний час Австралія дещо спростила візові вимоги, згідно з якими зазначену суму можна показати у вигляді нерухомості або інших активів.